Odcinki

Oglądaj odcinek
ODCINEK 13
ODCINEK 13

ODCINEK 13

Tomek pędzi radiowozem do szpitala, w którym rodzi Jolka - pielęgniarka daje mu nożyczki do przecięcia pępowiny. Wspólnie z Andrzejem, Tamarą i Potockim oblewają pępkowe córki Tomka.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 12
ODCINEK 12

ODCINEK 12

Z retrospekcji dowiadujemy się, że obecny ochroniarz Marty był na tej samej potańcówce co ona w dniu, kiedy doszło do tragedii: Cichy znalazł ją na brzegu jeziora i zabrał ze sobą. Marta odwiedza matkę w domu spokojnej starości, kobieta sprawia wrażenie, że jej pamięć zatrzymała się na feralnym dniu, kiedy zgwałcono Martę.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 11
ODCINEK 11

ODCINEK 11

Niemczyk nie pojawia się w umówionym miejscu, Marta próbuje się do niego dodzwonić, bez skutku. Niebawem policja odnajduje samochód mecenasa, kluczyki są w stacyjce. Na strzelnicy Marta spotyka się z Tomkiem, informuje, iż Niemczyk miał jej wszystko wyjawić i prosi o pomoc w odnalezieniu mecenasa.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 10
ODCINEK 10

ODCINEK 10

Tomek informuje Andrzeja, że Niemczyk jest nie do ruszenia, ale nie wyjaśnia dlaczego. Andrzej jest zdziwiony, nie wie co tym myśleć. Wkrótce od Frydrycha dostaje zgodę na inwigilację Niemczyka. Prokurator mówi Andrzejowi o powiązaniach mecenasa z zamordowanym na Żeraniu.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 9
ODCINEK 9

ODCINEK 9

Andrzej wychwytuje policyjny komunikat o znalezionych na Żeraniu zwłokach. Okazuje się, że denatem jest mężczyzna przykuty do kaloryfera w mieszkaniu Protasa - zabito go dwoma strzałami w głowę. Andrzej i Tomek odkrywają, że ofiara to były klient mecenasa Niemczyka, a obok miejsca morderstwa przetrzymywano uwolnioną już Ankę.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 8
ODCINEK 8

ODCINEK 8

W domku na odludziu, w którym ukrywała się Anka z Mayerem prokurator Frydrych grozi załamanej Marcie aresztowaniem za wcześniejsze sfingowanie porwania córki. Tomkowi udaje się odwieść go od tego zamiaru, nie wiadomo jednak na jak długo.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 7
ODCINEK 7

ODCINEK 7

Protas informuje Niemczyka, że Marta upozorowała porwanie córki, dzięki czemu jest dobrze chroniona. Mimo to mecenas nie ustępuje - Protas ma odnaleźć Ankę. Tomek znajduje nieprzytomną Tamarę w swoim mieszkaniu. W jadącej do szpitala w karetce trwa reanimacja policjantki.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 6
ODCINEK 6

ODCINEK 6

Marta pojawia się na miejscu wypadku Anki. W porzuconym aucie nie ma dziewczyny i wszystko wskazuje na to, że córka została porwana. Marta nie chce jednak pomóc policji w poszukiwaniach, nie ufa stróżom prawa. Z pomocą Marcie przychodzi prokurator Frydrych, proponując założenie podsłuchów i stałą ochronę.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 5
ODCINEK 5

ODCINEK 5

Tamarze udaje się namierzyć ojca Anki - to instruktor wspinaczki w Nidzicy. Tomek spotyka się z nim. Maciek potwierdza, że jest ojcem Anki, jednak nie potrafi wyjaśnić dlaczego Marta przed laty tak nagle zniknęła z jego życia. Marta spotyka się z Zawadą, którego nominacja na sędziego Sądu Najwyższego jest bliska realizacji. Kobieta chce, aby przeszedł na wcześniejszą emeryturę.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 4
ODCINEK 4

ODCINEK 4

Na tarasie swojego domu Marta znajduje zwłoki Wolańskiego, a sekcja zwłok wkrótce wykaże, że Wolańskiemu wstrzyknięto truciznę. Anka próbuje więc nakłonić matkę do powrotu do Kanady, ale ta odmawia. Dochodzi do kłótni.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 3
ODCINEK 3

ODCINEK 3

Tomek, przejęty wyznaniem Tamary, postanawia wyjaśnić sprawę gwałtu sprzed lat na swojej podwładnej. Chce spotkać się z komendantem małego posterunku, liczy, że może mu pomóc. Wolański próbuje skontaktować się z Protasem, który śledząc Ankę został obezwładniony paralizatorem. Poobijany nie zwraca uwagi na dzwoniący telefon, wpatrując się w zdjęcie swojego syna po chemioterapii.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 2
ODCINEK 2

ODCINEK 2

Wolański w szpitalu prosi znajomego lekarza, aby upublicznił informację, że pacjent jest w ciężkim stanie. Chce zyskać na czasie i zleca Protasowi „zajęcie się” Karskim, adwokatem Marty sprzed dwudziestu lat.
Oglądaj odcinek
ODCINEK 1
ODCINEK 1

ODCINEK 1

Na terenie posiadłości Marty Sajno odkryto ciało zamordowanej dziewczyny. Była to jedna z podopiecznych fundacji „La Liberta”. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie, ale Tomek Kamiński, szef policyjnej grupy specjalnej, odkrywa, że równolegle toczy się też śledztwo prokuratorskie w sprawie Marty Sajno.